Kalite Politikamız

Çevre Politikamız;

İçinde yaşadığı sosyal çevrenin gelişimine katkı sağlamayı amaçlayan yenilik üreten bir şirket olmak temel politikamızdır. Mutlu insanların yaşadığı temiz çevreyi yasaların öngördüğü asgari şartların üstünde itina ile koruyan, doğadan aldıkları yanında ona borcunu ödemek için çaba sarf eden, kirliliğin önlenmesi ve azalması için tüm gayreti ile çalışan, sürekli kendini yenileyen bir firma olmak çevre politikamızdır.

 

 

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız;

CMF Makina, bir kuruluşu oluşturan en temel ve değerli unsurun çalışanları ve diğer ilgili tarafları olduğu görüşünden hareketle, kaza, meslek hastalıkları ve hasarları en aza indirmek, sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturmak ve sürekliliğini sağlamak amacıyla;

  • Olası iş kazalarını, meslek hastalıklarını ve zararlı çevresel etkileri kaynağında önlemek
  • Çalışanlarımızın sağlıklı ve güvenli yaşamasına destek olmak
  • Yasaların gerektirdiği ve şirketimizin bunlar üzerinde ortaya koyduğu şartlara uymak
  • İşin yapımında ve proseslerin geliştirilmesinde sağlık ve güvenlik etkilerini göz önüne almak
  • İş sağlığı ve güvenliği altyapımızın ve yönetim sistemimizin sürekli iyileştirilmesini sağlamaktır.

Kalite Politikamız;

CMF Makina bünyesinde barındırdığı uzman mühendis ekibiyle bugünün ve geleceğin zemin sektöründe delici makina ve ekipman ihtiyaç ve beklentilerini iyi analiz ederek ve sürekli Ar-Ge çalışmalarıyla yüksek kaliteli ve ekonomik ürünler üreterek sektörde marka olmak kalite politikamızdır.

 

Satış Sonrası Hizmet

CMF Makina; satışını gerçekleştirdiği delici makina ve delici ekipmanlar için müşterilerine maksimum verimlilik sağlayacak şekilde destek vermektedir. Sahip olduğu güçlü servis yapısı ve yedek parça stoku ile mutlak müşteri memnuniyeti yaratılması CMF Makina için temel ilkedir.

CMF Makina, sağladığı güven duygusuyla her zaman müşterilerinin yanındadır.

Üretim ve Kalite

CMF Makina, ISO 9001 2015 normlarına ve CE standartlarına uygun üretim yapmaktadır. Tüm CMF Makina ürünleri üstün kalite ve ekonomik fiyatları ile kendi alanında en verimli çözüm yolu konumundadır. Üretim kalitesini artırmaya yönelik olarak sürekli ekipman yatırımı yapmakta ve üretim ekibinin gerekli bütün eğitimleri sürekli olarak almasını sağlamaktadır.

CMF Makina, kullanışlı ve uzun ömürlü ürünleri ile müşterilerine değer katmaktadır.

Zamanında Teslim Süreci

99% Zamanında Teslim Edildi 

İhtiyaca Yönelik Yenilikçi Tasarım

& Çevre Dostu 

Yüksek Standartta Üretim

99% QC Kalite 

Hizmet ve/veya Ürün Teklifi Almak için Tıklayınız